>Concorsi
>Forum
>Bandi/G.U.
 
 
 
 
  Login |  Registrati 

NB: La redazione di mininterno.net non si assume alcuna responsabilità riguardo al contenuto dei messaggi.

vetem per shqipfoles
12 messaggi, letto 1793 volte
 Discussione chiusa, non è possibile inserire altri messaggi

Registrati per aggiungere questa o altre pagine ai tuoi Preferiti su Mininterno.

Torna al forum    


Da: ariani04/04/2011 12.00.38
mirdita bashkatdhetare.

Da: AntonioLombardo929204/04/2011 14.13.04
ùcokerop,cweleès

Da: elisi04/04/2011 14.13.51
mirdita.jam nga elbasani dhe doja te thoja se m.gj.th se kam 10vjet ne itali per momentin ndodhem ne gjendje te rende ekonomike dhe gjithashtu i papune prej kohesh.kam patenten shqiptare dhe per fat te keq nuk e kam ate italiane!jam shum i indinjuar ne vetvete sepse edhe nese tani dua te kryej shkollen per patent italiane me jep shum pak siguri ne vetvete dhe nje veshtiresi qe smund te ta shpjegoj.ju pershendes elisi nga elbasani

Da: ariani05/04/2011 09.30.23
mirdita elis. te kuptoj,.. situata nuk eshte e lehte, me kete crize te gjith ndodhemi ne veshtiresi, shkollen per patente ndiqe se te jep me shume shanse si per pune ashtu dhe per jeten sociale. dhe une kam mbi 10 vjet ketu e te garantoj qe ndodhem pothuaj si vitin e pare.
patenta shqiptare nuk ka vlere nqs ke me shume se 1 vit resident.
nese je beqar, merr parasysh alternativen e trsferimit ne nje tjeter localitet. si thote populli: "uji i ndenjur qelbet.."

Da: elisi05/04/2011 18.16.12
ju pershendes per keshillen tuaj arian.mbase nje dit do te behemi zoter ne shtepit tona pa pas nevoj per kete shtet hajdut dhe rracist.shpresoj qe llafet e tuja ti njgoje zoti dhe te me jap ndihmen per ket dreq patente dhe gjithashtu na dhant kismet me tonelata.ju pershendes

Da: enea 05/04/2011 19.13.46
mirmbrema te gjitheve. teme e bukur kjo ku mund te shprehemi shqip.

uffffffffff   kalova teorin po me praktiken keq puna. me fiket makinaaaaaaaaa. praktikat ju i keni bere njera pas tjetres dmth cdo dite???? se une njehere ne jave shkoj edhe ato qe mesoj i harroj.jo per gje po 20£ giuda..................   megjithate per te bere i kam.
kalofshi bukur

E' uscita l'App ufficiale di Mininterno per Android.
Scaricala subito GRATIS!

Da: ariani05/04/2011 19.25.24
mirmbrema. mos u merakos enea, makina ndodh qe ti fiket edhe nje eksperti. rendesi ka mos humbasesh qetesine. shih mos ke ndonje mik qe mund te te ndihmoje persa i perket praktikes. me praktiken e autoshkolles del  rruar e qethur siç thot populli, e nuk mjaftojne asnjehere per te qene i qete ne prova. sidoqofte mos e merr me frike, e çdo gje do shkoje mire.

Da: ariani05/04/2011 19.30.22
mirmbrema elis. hajt se çdo gje do sistemohet, rendesi ka mos humbasim besimin tek vetvetja. ne qofte se je pa pune per momentin,(gje qe nuk ta uroj) perfito nga koha e lire per te studiuar. nje te marre patenten çdo gje do jete me e lehte.

Da: lex08/04/2011 10.21.50
M.dita. te pakten nje faqe ku flitet shqip. pershendetje gjith bashkatdhetarve e suksese.

Da: enea 08/04/2011 10.53.34
mirmengjes si u gdhite??????????

Da: alfons16/04/2011 16.44.34
mirdita..

Da: pink18/04/2011 15.56.54
polm est ce que le dine pour les mondes for toi plus moi et your nas


Torna al forum